Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Vallkullans söndag", etsning, 1912, signerad Zorn, 29,8 x 19,8 cm
LITTERATUR: Asplund 251, Hjert & Hjert 209, ZG 251, état II/II, sällsynt.
333585
2015-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här