Salt- och pepparkar silver

Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALT- OCH PEPPARKAR, 2 par, sterlingsilver, 1 par med godronnerade liv, cementfyllda bottnar, höjd 11,5 cm

Skador, bucklor, delvis anfrätta

333590

2015-10-14