Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 3 st, 17- och 1800-tal, varav en albanska helt klädd i graverad mässingsplåt, längd 46-51 cm

Skador, kompletteringar

333595

2015-10-08