Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLINTLÅSPISTOLER, 3 st, 17- och 1800-tal, varav en albanska helt klädd i graverad mässingsplåt, längd 46-51 cm
Skador, kompletteringar
333595
2015-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här