Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BULJONGKOPPAR på FAT med LOCK, 1 par, 1800-talets början, porslin, Kina, dekor i underglasyr blått samt förgyllning, blomstermotiv, höjd ca 14 cm
Mindre kantnagg
333609
2015-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här