Buljongkoppar Kina

Buljongkoppar Kina
Buljongkoppar Kina
Buljongkoppar Kina
Buljongkoppar Kina
Buljongkoppar Kina
Buljongkoppar Kina

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BULJONGKOPPAR på FAT med LOCK, 1 par, 1800-talets början, porslin, Kina, dekor i underglasyr blått samt förgyllning, blomstermotiv, höjd ca 14 cm

Mindre kantnagg

333609

2015-10-11