Teckningar grafiska blad

Teckningar grafiska blad
Teckningar grafiska blad

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

TECKNINGAR, GRAFISKA BLAD, TRYCK, SKRIFTER, TIDNINGAR MM, 18/1900-tal, delvis signerade, varierande mått, oramat,
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

333617

2015-10-08