Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
TECKNINGAR, GRAFISKA BLAD, TRYCK, SKRIFTER, TIDNINGAR MM, 18/1900-tal, delvis signerade, varierande mått, oramat,
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
333617
2015-10-08