Otto Valdemar Strandman brons

Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons
Otto Valdemar Strandman brons

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OTTO VALDEMAR STRANDMAN (1871-1960): Man med angoraget, signerad och daterad Otto Strandman 1932, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, brons, höjd 36, längd 30 cm

333625

2015-10-11