Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, dans kring gyllene kalven, olja på duk, otydligt signerad, 43 x 53 cm
Mindre ytskador
333632
2015-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här