Oidentifierad konstnär motiv med dansare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, dans kring gyllene kalven, olja på duk, otydligt signerad, 43 x 53 cm

Mindre ytskador

333632

2015-10-11