Christina Knall
2015-10-11
333633
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHRISTINA KNALL (född 1947): Cocktailparty, signerad Christina Knall, 74/290, färglitografi, 41x31 cm