Oidentiferad konstnär Kanalmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, Kanalmotiv i månsken, olja på duk, signerad och daterad P Engström 1920, 59 x 71 cm

Krackeleringar

333656

2015-10-11