KG Nilson serigrafi
2015-10-19
333663
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
K-G NILSON (född 1942): "Samarkand", signerad och daterad K-G Nilsson 1988, 54/100, färgserigrafi, ca 38x38 cm, oramad