Helge Kemner oljemålning

Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning
Helge Kemner oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HELGE KEMNER (1883-1934): Skymning signerad och daterad Helge Kemner 1923, olja på duk, 50 x 60 cm

Krackeleringar

333669

2015-10-11