Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Millenium"
färglitografi, 1999, signerad och numrerad L. Jirlow 1357/1999, 58 x 72 cm
333675
2015-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här