Bo Hultén Mutatio Imagionis

Bo Hultén Mutatio Imagionis
Bo Hultén Mutatio Imagionis
Bo Hultén Mutatio Imagionis
Bo Hultén Mutatio Imagionis

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO HULTÉN (född 1945): "Mutatio Imagionis", signerad och daterad Bo Hultén 78, färglitografi 106/175, bildyta 39x33,5 cm, oramad

333683

2015-10-19