Cecilia Sikström
2015-10-12
333692
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Indian summer", signerad Cecilia Sikström, 180/190, färglitografi, 64x46 cm