Jörgen Fogelquist färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): Komposition, signerad Jörgen Fogelquist, färglitografi, E.A. VII/XXVII, bladmått ca 48x69 cm

333697

2015-10-19