Gårdsmotiv och figurer oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdsmotiv med figurer, olja på pannå, ca 17 x 15 cm

333715

2015-10-12