Malcolm Morley litografi

Malcolm Morley litografi
Malcolm Morley litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALCOLM MORLEY (England, född 1931): figurkomposition, färglitografi, signerad Malcom Morley, numrerad 21/69, 60x90 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

333719

2015-10-16