Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, röllakan, monogramsignerad IS, ca 202x139 cm
Slitage
333721
2015-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här