Ingegerd Silow röllakan

Ingegerd Silow röllakan
Ingegerd Silow röllakan
Ingegerd Silow röllakan
Ingegerd Silow röllakan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, röllakan, monogramsignerad IS, ca 202x139 cm

Slitage

333721

2015-10-08