Fat Italien

Fat Italien
Fat Italien
Fat Italien
Fat Italien

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, Italien, 1700-tal eller äldre, majolika, polykrom dekor av figurscen, diameter ca 32 cm

Skador, lagningar

333733

2015-10-11