Japanskt svärd

Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd
Japanskt svärd

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVÄRD, Japan, 1900-talets första hälft, balja och fäste i skulpterat horn, total längd 74cm

Skador, lagningar

333742

2015-10-08