Klaffbord Josef Frank
2015-10-11
333763
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOSEF FRANK, klaffbord, Svenskt Tenn, 1900-tal, mahognyfanér, modellnummer 1059, höjd ca 60, 101x45 cm, total längd 156 cm
Bruksslitage