Klaffbord Josef Frank

Klaffbord Josef Frank
Klaffbord Josef Frank
Klaffbord Josef Frank
Klaffbord Josef Frank

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, klaffbord, Svenskt Tenn, 1900-tal, mahognyfanér, modellnummer 1059, höjd ca 60, 101x45 cm, total längd 156 cm

Bruksslitage

333763

2015-10-11