Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Fält i vinrött och grönt. färgserigrafi, signerade och numrerade 12/20, bladmått ca 119x83 cm, ur färgtriologi, 1994
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
333766
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här