Rolf Hansson

Rolf Hansson
Rolf Hansson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLF HANSSON (född 1953): Komposition, färgserigrafi, signerad och daterad Rolf Hansson -91, numrerad AP 6/10, bladmått 75x74 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

333780

2015-10-16