LG Nordström serigrafi

LG Nordström serigrafi
LG Nordström serigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, f 1924): Konkret komposition, färgserigrafi, 1986, signerad och numrerad L-G Nordström 90/110, 52x26 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

ej ramad

333783

2015-10-16