LG Nordström serigrafi
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, f 1924): Konkret komposition, färgserigrafi, 1986, signerad och numrerad L-G Nordström 90/110, 52x26 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
ej ramad
333783
2015-10-16