Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARIN OLSSON (1928-2006): Gryning, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 55x46 cm
333787
2015-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här