Svenolov Ehrén grafik
2015-10-12
333791
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Landskapsbild med orangeri - Arkö, signerad och daterad 89, numrerad 71/330, färglitografi, 50x46 cm