Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLOF HERMELIN (1827-1913): Flicka på skogsstig, signerad O. Hermelin, olja på duk, ca 35x15 cm
Dukskador, uppfodrad på pannå
333794
2015-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här