Olof Hermelin oljemålning
2015-10-12
333794
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLOF HERMELIN (1827-1913): Flicka på skogsstig, signerad O. Hermelin, olja på duk, ca 35x15 cm
Dukskador, uppfodrad på pannå