Gustaf Rydberg oljemåning
2015-10-12
333800
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUSTAF RYDBERG (1835-1933): Gårdsexteriör med figurer, monogramsignerad GB, olja på pannå, ca 22x36 cm