Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULF RAHMBERG (född 1935) (3), erotiska scener, 2 etsningar samt 1 litografi, signerade och numrerade,
bladmått 35x25 - 33x56 cm, oramade
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
ej ramade
333801
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här