Ulf Rahmberg

Ulf Rahmberg
Ulf Rahmberg
Ulf Rahmberg
Ulf Rahmberg
Ulf Rahmberg
Ulf Rahmberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF RAHMBERG (född 1935) (3), erotiska scener, 2 etsningar samt 1 litografi, signerade och numrerade,
bladmått 35x25 - 33x56 cm, oramade

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

ej ramade

333801

2015-10-16