Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER JULIUS (född 1952): Landskap, signerad P. Julius , olja på duk, 27 x 35 cm

333810

2015-10-12