Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Slottsbyggnad, monogramsignerad PMP, olja på pannå, ca 33 x 41 cm

333812

2015-10-12