Luciatåg Lisa Larson

Luciatåg Lisa Larson
Luciatåg Lisa Larson
Luciatåg Lisa Larson
Luciatåg Lisa Larson
Luciatåg Lisa Larson
Luciatåg Lisa Larson
Luciatåg Lisa Larson
Luciatåg Lisa Larson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISA LARSON, figuriner, 5 st, stengods, polykromt glaserade, signerade, höjd ca 11-17 cm

Stjärngossens strut med lagning, en tomtes kind med sot

333821

2015-10-12