Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, för två ljus, förgylld brons, 1800-tal, i form av Prinsen av Wales fjädrar, dekor av lejonmaskaron och pärlstav, hängande prismor, höjd 19 cm
Prismor saknas, ytan anfrätt
333826
2015-10-08