Matservis Gefle

Matservis Gefle
Matservis Gefle
Matservis Gefle
Matservis Gefle
Matservis Gefle
Matservis Gefle

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR PERCY, matservis, 58 dlr, Gefle, "Vinranka", flytande blått, bestående av: 6+11 djupa tallrikar, 7 mattallrikar, 16 desserttallrikar, 7 assietter, karott med lock, 2 skålar, 3 uppläggningsfat, gräddsnipa, tekanna, 3 tekoppar med fat

Tekannan med mindre nagg på pipen, krackeleringar o enstaka missfärgningar, någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

333833

2015-10-12