Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan samt lådor, höjd 127, 107x45 cm
Planscher ur Lindman, Nordens Flora
Övre sarg med smärre kantskador
333854
2015-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här