1 700 SEK
1 800 SEK
SKÅL, SKEDAR, SKRIN, silver, 1900-tal, skålens höjd ca 6,5, diameter 16,5 cm, vikt exkl. skrin ca 620 g
Gravyr, slitage
333855
2015-10-13