Skål skedar skrin silver

Skål skedar skrin silver
Skål skedar skrin silver
Skål skedar skrin silver
Skål skedar skrin silver
Skål skedar skrin silver
Skål skedar skrin silver

Klubbat för:

1 700 SEK

1 800 SEK

SKÅL, SKEDAR, SKRIN, silver, 1900-tal, skålens höjd ca 6,5, diameter 16,5 cm, vikt exkl. skrin ca 620 g

Gravyr, slitage

333855

2015-10-13