Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODELLBÅT, 1900-tal, delvis bemålad, längd ca 85 cm

Smärre skador

333880

2015-10-12