Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Tulpanvas, signerad Ulrica HV, olja på duk, 39,5x40 cm

333888

2015-10-13