Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Omfamning signerad, Ulrica HV, olja på duk, 71x59 cm
Zustandsbeschreibung
333894
2015-10-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner