Ulrica Hydman Vallien olja

Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Omfamning signerad, Ulrica HV, olja på duk, 71x59 cm

Zustandsbeschreibung

333894

2015-10-13