Mortel kalksten

Mortel kalksten
Mortel kalksten
Mortel kalksten
Mortel kalksten
Mortel kalksten
Mortel kalksten

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL, med stöt, 1700-tal, s.k. Borghamnstyp, kalksten, höjd ca 14, längd 19 cm

Bruksslitage

333897

2015-10-12