Flaskställ

Flaskställ
Flaskställ
Flaskställ
Flaskställ
Flaskställ
Flaskställ
Flaskställ
Flaskställ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKSTÄLL, 1900-tal, ställning i nysilver, karaffer med propp, slipad dekor, total höjd ca 30 cm

En karaff med skada, slitage, ställning med skador

333908

2015-10-13