Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Figurkomposition med tulpaner signerad Ulrica HV, olja på duk, 58x72 cm

333915

2015-10-28