Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BESTICK, 51 dlr, silver, GAB, 1960-tal, modell svensk rund, bestående av: 12 knivar, 13 gafflar, 12 dessertskedar, 7 teskedar, 3 smörknivar, 2 +1 förrättsgafflar, kompottsked, total vikt exkl. knivar ca 1050 g

En smörkniv med löst skaft, smärre repor

333917

2015-10-12