Bestick silver
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BESTICK, 51 dlr, silver, GAB, 1960-tal, modell svensk rund, bestående av: 12 knivar, 13 gafflar, 12 dessertskedar, 7 teskedar, 3 smörknivar, 2 +1 förrättsgafflar, kompottsked, total vikt exkl. knivar ca 1050 g
En smörkniv med löst skaft, smärre repor
333917
2015-10-12