Henri Matisse färgoffset litografi
2015-10-13
333924
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike, 1869-1954), interiör med kvinna, färgoffset litografi, signerad i plåten Henri Matisse, numrerad 126/300, bladmått 46x37,5 cm, editerad av Guy Spitzer Paris