Oidnetifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Slussen, tidigt 1900-tal, signerad Lundell, olja på duk, 48x39 cm

333944

2015-10-13