Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BANKETT, 1900-talets första hälft, nyklassisk stil, betsat trä, sits i krossad sammet, höjd 53, 98x34 cm
Bruksslitage
333955
2015-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här