Bankett i nyklassisk stil

Bankett i nyklassisk stil
Bankett i nyklassisk stil
Bankett i nyklassisk stil
Bankett i nyklassisk stil
Bankett i nyklassisk stil
Bankett i nyklassisk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BANKETT, 1900-talets första hälft, nyklassisk stil, betsat trä, sits i krossad sammet, höjd 53, 98x34 cm

Bruksslitage

333955

2015-10-13