Färglitografi

Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Snöplogen, signerad Olle Olsson Hagalund, 107/360, färglitografi, ca 47 x 50 cm

333957

2015-10-13