Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AMPEL för tre ljus, empirestil, mässing, dekor av svanar och festonger samt pinjekotte, höjd 68 cm, extra länkar medföljer
Slitage, smärre skador
333958
2015-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här