Ampel i empirestil

Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AMPEL för tre ljus, empirestil, mässing, dekor av svanar och festonger samt pinjekotte, höjd 68 cm, extra länkar medföljer

Slitage, smärre skador

333958

2015-10-12