Ushapti Egypten

Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten
Ushapti Egypten

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

USHAPTI, 2 st., Egypten, lergods, monterade på sockel av trä, höjd ca 11-15 cm
Proveniens: Historielärare Nils Olov Nordsröm

Skador, slitage

333962

2015-10-08