Ushapti

Ushapti
Ushapti
Ushapti
Ushapti

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

USHAPTI, 3 st, 26-31 dyanstin (671-332 fKr.), Egypten, fajans, höjd ca 10-10,5 cm

Skador, slitage

333967

2015-10-08